Kim jesteśmy

Firma POL-KATO FHU, od 1999 roku zajmuje się wykonywaniem szeroko rozumianych usług budowlanych, ze szczególnym naciskiem na prace termomodernizacyjne. Wykonujemy zlecenia głównie na terenie województwa śląskiego, a w przypadku wartościowych zleceń w całym kraju

zobacz więcej

Zastrzeżenia prawne

POL-KATO FHU Marcin Buliński informuje, że zawartość niniejszego serwisu internetowego jest chroniona prawem autorskim i innymi prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawartość tej witryny nie może być modyfikowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana bez pisemnej zgody Pol-Kato.

FHU Pol-Kato Marcin Buliński informuje, że dane zawarte na stronach niniejszego miejsca sieciowego oraz stronach z nim zlinkowanych nie stanowią oferty jakichkolwiek usług, a służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym.

POL-KATO FHU Marcin Buliński nie bierze odpowiedzialności za nieaktualność, niekompletność lub błędy w zawartości serwisu internetowego. Nie ponosi również odpowiedzialności za jakiekolwiek ewentualne szkody, w szczególności utratę danych, możliwości i zysków, powstałe w związku z korzystaniem z tej witryny internetowej.

W celu poprawienia funkcjonalności witryny istnieje prawdopodobieństwo zamieszczania odwołań hipertekstowych do zasobów internetowych podmiotów trzecich.