Kim jesteśmy

Firma POL-KATO FHU, od 1999 roku zajmuje się wykonywaniem szeroko rozumianych usług budowlanych, ze szczególnym naciskiem na prace termomodernizacyjne. Wykonujemy zlecenia głównie na terenie województwa śląskiego, a w przypadku wartościowych zleceń w całym kraju

zobacz więcej
Jesteś na: Strona główna / O firmie

O firmie

Firma POL-KATO FHU, od 1999 roku zajmuje się wykonywaniem szeroko rozumianych usług budowlanych, ze szczególnym naciskiem na prace termomodernizacyjne. Wykonujemy zlecenia głównie na terenie województwa śląskiego, a w przypadku wartościowych zleceń w całym kraju. Obecnie wykonujemy zlecenia głównie na rynku zamówień publicznych czyli: szkoły, urzędy, szpitale, domy kultury, i inne instytucje. Firma pełni rolę Inwestora Zastępczego i realizuje procedury przetargowe na zasadach określonych w ustawie PZP, w zakresie remontów budynków użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w realizacji programów termomodernizacji zarówno w sferze wykonawczej jak i przygotowawczej (finansowej i technicznej) na zlecenie jednostek samorządów terytorialnych. Oferta termomodernizacyjna skierowana jest szczególnie do podmiotów samorządu terytorialnego, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot, szkół, przedszkoli, szpitali itp.